Prośba o pomoc

Tutaj możecie umieszczać swoje apele, prośby o pomoc. Tutaj również można reklamować swoje strony, fora.
 • Awatar użytkownika
  konradp94
  Posty: 2
  Rejestracja: 07 sie 2016, 08:48

  Prośba o pomoc

  Post autor: konradp94 » 07 sie 2016, 09:13

  Witam, nazywam się Konrad Pawlak, w wyniku wylewu jestem osobą niepełnosprawną, mam niewładną prawą rękę i nogę. Chciałbym zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie mojej rehabilitacji. Za wszystkie SMSy i darowizny. Bóg zapłać!
  Załączniki

  [Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

  [Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]


  Awatar użytkownika
  konradp94
  Posty: 2
  Rejestracja: 07 sie 2016, 08:48

  Re: Prośba o pomoc

  Post autor: konradp94 » 09 sie 2016, 10:04

  Jakuba 2:14-26 (BT) -
  14 Jaki z tego pożytek, bracia moi, skoro ktoś będzie utrzymywał, że wierzy, a nie będzie spełniał uczynków? Czy [sama] wiara zdoła go zbawić?8 15 Jeśli na przykład brat lub siostra nie mają odzienia lub brak im codziennego chleba, 16 a ktoś z was powie im: ?Idźcie w pokoju, ogrzejcie się i najedzcie do syta!? - a nie dacie im tego, czego koniecznie potrzebują dla ciała - to na co się to przyda? 17 Tak też i wiara, jeśli nie byłaby połączona z uczynkami, martwa jest sama w sobie. 18 Ale może ktoś powiedzieć: Ty masz wiarę, a ja spełniam uczynki. Pokaż mi wiarę swoją bez uczynków, to ja ci pokażę wiarę ze swoich uczynków. 19 Wierzysz, że jest jeden Bóg? Słusznie czynisz - lecz także i złe duchy wierzą i drżą9.
  20 Chcesz zaś zrozumieć, nierozumny człowieku, że wiara bez uczynków jest bezowocna? 21 Czy Abraham, ojciec nasz, nie z powodu uczynków został usprawiedliwiony, kiedy złożył syna Izaaka na ołtarzu ofiarnym?10 22 Widzisz, że wiara współdziałała z jego uczynkami i przez uczynki stała się doskonała. 23 I tak wypełniło się Pismo, które mówi: Uwierzył przeto Abraham Bogu i poczytano mu to za sprawiedliwość11, i został nazwany przyjacielem Boga. 24 Widzicie, że człowiek dostępuje usprawiedliwienia na podstawie uczynków, a nie samej tylko wiary12. 25 Podobnie też nierządnica Rachab, która przyjęła wysłanników i inną drogą odprawiła ich13, czy nie dostąpiła usprawiedliwienia za swoje uczynki? 26 Tak jak ciało bez ducha jest martwe, tak też jest martwa wiara bez uczynków.

  ODPOWIEDZ