Film chrześcijański "Katolik"

 • Awatar użytkownika
  FilmKatolik
  Posty:1
  Rejestracja:19 mar 2018, 18:49
  Film chrześcijański "Katolik"

  Post autor: FilmKatolik » 19 mar 2018, 18:54

  Witam serdecznie!
  Ewangelizacja to nie tylko czytanie Biblii oraz chodzenie do Kościoła. To również oglądanie filmów chrześcijańskich, przeglądanie prasy czy wsparcie bliźniego.

  Słysząc słowo "kapłan", przed naszymi oczyma pojawia się pobożny mężczyzna w sutannie. Od zawsze blisko Boga, umiłowany w Jego oczach. Pamiętajmy, że ksiądz nie od zawsze musi być "KATOLIKIEM".

  Organizujemy tę zbiórkę, aby uzyskać fundusze na realizację chrześcijańskiego filmu "Katolik". Opowiadać on będzie historię młodego, walczącego z Kościołem chłopaka. Kiedy jednak ulega wypadkowi, a jego matka oddaje swoje narządy do przeszczepu, zaczyna zauważać pustkę w swoim życiu. Spotyka kapłana i rozmawiając z nim, małymi krokami poznaje wiarę. Zagłębia się w nią tak bardzo, że postanawia zostać kapłanem. Krótko mówiąc, film to niezwykła historia nawrócenia.

  Pomóc można tutaj: https://pomagam.pl/katolik

  Produkcja zostanie w całości zrealizowana przez MŁODZIEŻ! Pomóżmy im rozwijać swoje pasje i talenty poprzez zaangażowanie się w akcję. Liczy się każda złotówka. Planujemy rozpocząć zdjęcia końcówką roku 2018.

  Wydatki związane z filmem są liczne. Trzeba zaangażować aktorów, wykupić licencje do ścieżek dźwiękowych (które są bardzo drogie), wypożyczyć sprzęt nagrywający audio i video, a także zorganizować dojazd na plan. Cała masa!  Liczymy na Waszą pomoc!

  ODPOWIEDZ