Czy Bóg kocha wszystkich?

Tutaj można opowiadac najróżniejsze opowieści z życia wzięte i pokazywac ludziom jak Bog działa i pomaga w życiu.
  • Awatar użytkownika
    alfres
    Posty:56
    Rejestracja:31 maja 2019, 13:19
    Czy Bóg kocha wszystkich?

    Post autor: alfres » 04 sie 2019, 09:53

    Często jest tak, że ludzie grzeszą. Co ja mówię - grzeszą co dziennie. Jak wam się wydaje: Bóg kocha wszystkich, bez względu na wszystko?

    Awatar użytkownika
    Adamos
    Posty:84
    Rejestracja:29 kwie 2019, 10:17

    Re: Czy Bóg kocha wszystkich?

    Post autor: Adamos » 16 wrz 2019, 18:00

    Mój drogi, Bóg nie wybiera, czy ktoś jest biedny, czy bogaty. Kocha każdego bez względu na wszystko.

    Awatar użytkownika
    Black Fox
    Posty:23
    Rejestracja:14 sie 2020, 14:21

    Re: Czy Bóg kocha wszystkich?

    Post autor: Black Fox » 14 sie 2020, 14:55

    Miłość nie polega na tym jak inni nas kochają tylko na tym jak my kochamy innych. I wierzę, że Bóg to wie...

    Poza tym wierzę, że On kocha nas wszystkich...

    Wiem, że w Biblii jest napisane, że nie mam racji. Wszak wedle prawa Mojżeszowego ludzie niepełnosprawni są nieczyści i nie mają prawa uczestniczyć w mszach...

    Biblia głosi też, że Bóg nienawidzi LGBT itp... Ale to tylko książka stworzona przez człowieka, nic więcej.

    Awatar użytkownika
    Adam
    Posty:19
    Rejestracja:05 paź 2020, 04:24

    Re: Czy Bóg kocha wszystkich?

    Post autor: Adam » 12 paź 2020, 00:25

    Jest pewne, że za darmo bierzesz powietrze każdego dnia. Za free tysiące razy dziennie, więc coś w tym musi być ;-)

    Awatar użytkownika
    JoannaIkona
    Posty:3
    Rejestracja:11 lis 2020, 20:30
    Kontakt:

    Re: Czy Bóg kocha wszystkich?

    Post autor: JoannaIkona » 30 lis 2020, 22:47

    Miłość Boga tylko czeka na naszą dobrowolną zgodę, aby zaczęły się dziać rzeczy niezwyzwykłe. "Oto stoję u drzwi i kołaczę.
    Jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną" (Ap 3,20).

    ODPOWIEDZ