Strona 1 z 1

prezent dla księdza

: 29 maja 2017, 14:03
autor: kleruss
Witam, czy macie jakieś pomysły co można kupić jako prezent dla księdza? Co myślicie o jakimś ornacie czy innej odzieży dla księdza? Sklepy internetowe oferują je w całkiem niezłych cenach : https://klerus.pl/. Ornat zdaje się być dobrym prezentem dla parafii od rodziców i dzieci przyjmujących I Komunię Świętą, ale też jako prezent np. z okazji imienin czy rocznicy kapłaństwa. Jakie wy macie pomysły na prezenty? :)

Re: prezent dla księdza

: 06 sie 2017, 09:17
autor: harada57
P.S. Chcialabym tez dodač,ze pytam na serio,więc prosilabym na odpowiedzi bez zartow typu 'szatan nie istnieje' i coš w tym stylu..


???????

Re: prezent dla księdza

: 08 sie 2017, 10:18
autor: kret
kleruss pisze:Witam, czy macie jakieś pomysły co można kupić jako prezent dla księdza? Co myślicie o jakimś ornacie czy innej odzieży dla księdza? Sklepy internetowe oferują je w całkiem niezłych cenach : https://klerus.pl/. Ornat zdaje się być dobrym prezentem dla parafii od rodziców i dzieci przyjmujących I Komunię Świętą, ale też jako prezent np. z okazji imienin czy rocznicy kapłaństwa. Jakie wy macie pomysły na prezenty? :)
Moim pomyslem jest sprezentowanie mu dobrego jakościowo Pisma Świętego. Może zajarzy iż jest mamiony.

Re: prezent dla księdza

: 23 sie 2018, 15:38
autor: marianna12
Ja zaproponowałabym coś takiego: https://www.swietymarek.com/obrazki-sre ... 627,1.html idealny prezent dla księdza, i za każdym razem gdy spojrzy na ścianę będzie pamiętał o tym, kto go obdarował :) Pozdrawiam serdecznie