Książki o Miłosierdziu

Troche kultury nikomu jeszcze nie zaszkodziło :)
Awatar użytkownika
Mateusz.Jan
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2016, 20:03
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Książki o Miłosierdziu

Post autor: Mateusz.Jan » 20 cze 2016, 16:42

Bądźcie miłosierni jak Ojciec

Ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu, włoscy misjonarze pracujący w Brazylii, posługując wśród ludzi najuboższych i znajdujących się na marginesie życia, byli świadkami wielu nawróceń i uzdrowień. Od wielu lat każdego dnia głoszą i doświadczają Bożego Miłosierdzia. Teraz, w czasie wyjątkowego Roku Jubileuszowego, dają swoimi rozważaniami świadectwo duchowej dojrzałości i braterskiej miłości bliźniego. Ta książka jest dowodem ich bezgranicznego zaufania Miłości Miłosiernej.

Tam, gdzie jest miłosierdzie, wszelkie ograniczenie staje się miejscem gościny: wszelka nędza staje się miejscem miłosierdzia; wszelkie zło staje się miejscem przebaczenia i wszelka otchłań niegodziwości zostaje wchłonięta, wypełniona przez głębię nieskończonej Miłości, gdzie w zachwycający sposób ukazuje się miłość Boża. ? fragment książki ?

o. Antonello Cadeddu ? włoski duchowny katolicki. Współzałożyciel Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia ? fenomenu w skali światowej. Celem Wspólnoty jest ewangelizowanie grzeszników, by stawali się świadkami Bożego Miłosierdzia oraz pomoc ubogim i wykluczonym. Zafascynowany ?Dzienniczkiem? św. siostry Faustyny oraz nauczaniem św. Jana Pawła II.

o. Henrique Porcu ? duchowny katolicki, charyzmatyk. Pochodzi z Włoch, ale większość swojego życia spędził w Brazylii, gdzie założył Wspólnotę Bożego Miłosierdzia. Jej cele opierają się na ?Dzienniczku? św. siostry Faustyny oraz nauczaniu św. Jana Pawła II. Wspólnota jest światowym femomenem ? działa w wielu krajach świata, w tym w Polsce.

Książka dostępna na http://ebiblijna.pl/
ZANURZ SIĘ W SŁOWIE!
http://www.ebiblijna.pl

Awatar użytkownika
trickshot2
Posty: 16
Rejestracja: 20 sty 2017, 06:35

Re: Książki o Miłosierdziu

Post autor: trickshot2 » 27 mar 2017, 06:20

To najlepsze kasyna online w Azji. Graj teraz i wygrać !!!

gclub casino

ODPOWIEDZ