Andrei Moreira "Leczenie i samouzdrawianie"

Jeżeli chcesz się podzielić swoim świadectwem - to właśnie tutaj.
 • Awatar użytkownika
  hansel
  Posty: 19
  Rejestracja: 09 maja 2017, 12:49

  Andrei Moreira "Leczenie i samouzdrawianie"

  Post autor: hansel » 05 gru 2017, 17:42  Doktor Moreira uzdrawianie duchowe opiera właśnie na naukach Jezusa. Według wizji doktora Jezus jest terapeutą, który uzdrawia nie tylko ciało, ale przede wszystkim dusze chorego. Bardzo interesująco zostały w książce opisane i zinterpretowane przypadki uzdrowień znane z Ewangelii. Bez zmiany w przestrzeni umysłu i duszy niemożliwe jest całkowite cofnięcie się choroby.

  Szczególną uwagę poświęciłam dwóm rozdziałom. Mianowicie dziewiątemu ?Miłosierdzie jako uzdrawiająca siła duszy? oraz dziesiątemu o znamiennym tytule ? Wybaczanie ?droga do całkowitego uzdrowienia?. Ranga przebaczenia w procesach uzdrawiania lub samouzdrawiania jest ogromna. Niestety wielu lekarzy i psychologów bagatelizuje ten aspekt lub zgoła go pomija. Tymczasem pielęgnowana latami złość i chęć odwetu stanowią naturalne i żyzne podłoże chociażby dla rozwoju raka. To zdumiewające, że jesteśmy gotowi poddać się bolesnym i kosztownym terapiom, a jednocześnie nie potrafimy wybaczyć innym, a nawet samym sobie.

  Awatar użytkownika
  div.rot
  Posty: 3
  Rejestracja: 13 sty 2018, 00:48

  Re: Andrei Moreira "Leczenie i samouzdrawianie"

  Post autor: div.rot » 13 sty 2018, 00:52

  hansel pisze:?Miłosierdzie jako uzdrawiająca siła duszy?
  jak jest wg Ciebie natura miłosierdzia, tzn.: na czym polega bycie miłosierdzia "siłą" i skąd ma się brać w duszy ta siła?
  Co możesz o tym powiedzieć?

  ODPOWIEDZ