Słowo na Wielki Post

Troche kultury nikomu jeszcze nie zaszkodziło :)
 • Awatar użytkownika
  Mateusz.Jan
  Posty: 2
  Rejestracja: 10 lut 2016, 20:03
  Lokalizacja: Kraków
  Kontakt:

  Słowo na Wielki Post

  Post autor: Mateusz.Jan » 10 lut 2016, 20:09

  Na Wielki Post polecam Wam książkę księdza Krzysztofa Wonsa SDS Modlitwa Ewangelią na każdy dzień.

  http://ebiblijna.pl/produkt/modlitwa-ew ... wielkanoc/

  Książka jest praktyczną pomocą dla tych, którzy pragną na co dzień rozeznawać wolę Bożą w Jego Słowie. Proponowane w niej rozważania mają charakter prostych pytań ? impulsów, związanych z Ewangelią czytaną przez Kościół w danym dniu. Autor publikacji, ksiądz Krzysztof Wons, znany i ceniony rekolekcjonista, prowadzi Czytelnika do serca ewangelicznego tekstu, by mógł skonfrontować z nim swoje życie.

  Książką jestem zachwycona, ponieważ, to: przebywanie ze Słowem Bożym, praktyczna nauka na każdy dzień, bardzo głębokie ?wejście w siebie?, odkrycie tych obszarów, które dotychczas były zakryte przede mną i wreszcie najlepszy rachunek sumienia. Wezwania na każdy dzień ? ja nazwałam je moimi hasłami, okrzykami do Nieba ? czynią cuda, dosłownie. Dzieją się rzeczy niezwykłe. Radości, wolności i pokoju nie miałam tyle nigdy przedtem. Mogę powiedzieć, że też czynię świat bardziej chrześcijański. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Ja wstaję o 4 godz. rano, by biec na spotkanie z Jezusem. Dotychczas było to w moim przypadku zdecydowanie trudne, teraz radość mnie wybudza i prowadzi. Boże Ty Jesteś Wielki i taki mój. Spróbujcie wejść z Jezusem w tę ciszę. ? Elżbieta Gąsior ?
  ZANURZ SIĘ W SŁOWIE!
  http://www.ebiblijna.pl

  Awatar użytkownika
  MarDeb
  Posty: 45
  Rejestracja: 02 kwie 2020, 02:28
  Lokalizacja: Warszawa
  Kontakt:

  Re: Słowo na Wielki Post

  Post autor: MarDeb » 02 kwie 2020, 17:53

  Wielka musi być mądrość człowiek, o którym kardynał Wyszyński powiedział, że ma moc rozkazywania samemu Bogu.

  Z przemówienia Wyszyńskiego podczas święceń kapłańskich w Ołtarzewie, 22 VI 1957. Potem opublikowane w „Ateneum Kapłańskie”, nr 310/1960, str. 164-166.
  Tworzę biblijne planszówki w projekcie Basiowe Gry Planszowe.

  ODPOWIEDZ