Proszę o pomoc

Wersety które nas dotkeły... intrygujące ,ciekawe ,budźące wątpliwosci, śmieszne, wyróżniające się...
  • Awatar użytkownika
    Bellatriksx3
    Posty:1
    Rejestracja:28 lis 2010, 19:47
    Lokalizacja:Bytom
    Proszę o pomoc

    Post autor: Bellatriksx3 » 28 lis 2010, 20:15

    Nie bardzo wiem gdzie ten post umieścić więc pisze tu.
    Poszukuje fragmentu biblii , dokładnie chodzi o Stary Testament.
    Zawarte jest tam mniej więcej takie coś : jak ktoś dotknie ciebie to tak jakby Boga dotknął w źrenicę.
    W ostatni weekend po raz pierwszy uczestniczyłam w modlitwie wstawienniczej i właśnie od osoby, która się modliła usłyszałam ten werset. Chciałabym sobie go zapisać gdzieś, bo jest dla mnie bardzo ważny w tej chwili więc proszę o pomoc .

    Awatar użytkownika
    Badacz_Pisma
    Posty:2
    Rejestracja:20 lut 2011, 11:53

    Re: Proszę o pomoc

    Post autor: Badacz_Pisma » 20 lut 2011, 12:05

    " Tak mówi Jahwe, Pan Zastępów, Przesławny, do narodów, które was ograbiły: ?Kto was dotyka, dotyka źrenicy mojego oka." Zachariasz 2:12.

    Awatar użytkownika
    Itaatkar
    Posty:19
    Rejestracja:25 lip 2011, 14:27
    Lokalizacja:Radomsko
    Kontakt:

    Re: Proszę o pomoc

    Post autor: Itaatkar » 25 lip 2011, 17:27

    Tak bowiem mówi Jahwe Zastępów - który posłał mnie dla swej chwały - o narodach, co was złupiły: "Kto was dotyka, dotyka źrenicy oka mego. Oto wyciągnę nad nimi swe ramię, a staną się pastwą swych niewolników. Wtedy też przekonacie się, że to Jahwe mnie posłał". Zch 2:12 [BP]
    Odnosi się to do ówczesnego Narodu Izraelskiego.Dziś gdy na dzieci Boga spadają różne wydarzenia są one z dopustu Bożego.
    A jeśli jesteście bez karania, którego wszyscy są uczestnikami, wtedy jesteście bękartami, a nie synami.Heb.12:8
    A żadne karanie w danej chwili nie wydaje się radosne, ale smutne. Potem jednak przynosi błogi owoc sprawiedliwości tym, którzy przez nie byli ćwiczeni. Heb.12:11
    To znaczy, że nie dzieci ciała są dziećmi Bożymi, lecz dzieci obietnicy są uznane za potomstwo. Rzm.9:8
    Umiłowani, teraz jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze się nie objawiło, czym będziemy. Wiemy jednak, że gdy on się objawi, będziemy podobni do niego, gdyż ujrzymy go takim, jakim jest. 1Jn.3:2
    HalleluJah!
    Obrazek

    ODPOWIEDZ