Moja nowa płyta...

Troche kultury nikomu jeszcze nie zaszkodziło :)
  • Awatar użytkownika
    qik
    Posty:1
    Rejestracja:12 mar 2016, 20:20
    Moja nowa płyta...

    Post autor: qik » 12 mar 2016, 20:21

    Witam,

    Chciałbym czytelników tego forum zainteresować akcją, którą rozpocząłem na Polak Potrafi. Jeżeli kojarzycie temat kampanii crowdfundingowych to opis jest zbędny, natomiast wiem, że nie jest to jeszcze popularne do końca.

    https://polakpotrafi.pl/projekt/michal-krol-plyta

    Moja akcja polega na tym, że zbieram fundusze na wydanie swojej drugiej płyty. Jestem muzykiem - kompozytorem i wokalistą, tworzącym współczesną muzykę uwielbienia i taka też będzie moja druga płyta. Informacje na mój temat, oraz samej akcji możecie przeczytać i usłyszeć na stronie kampanii oraz na mojej stronie internetowej. Niektórym z Was mogła się obić o uszy moja piosenka ?Twój Majestat?, która była grana między innymi w Radiu Maryja.

    Wpłacając jakiekolwiek pieniądze (od 1 zł) wybiera się nagrodę, którą chce się otrzymać, jedną z nich jest płyta ?Bohater Nieba? jeszcze przed premierą z autografem. Jeżeli projekt nie dojdzie do skutku, wszystkie pieniądze są zwracane do wpłacających, nie ma żadnego ryzyka.
    Serdecznie zachęcam do zapoznania się ze stroną, ale szczególnie do zapoznania się po prostu z moją muzyką. Jestem też ciekaw Waszych spostrzeżeń i wrażeń do piosenki ?Bohater Nieba? ;)

    Z góry dzięki za Wasz czas i pomoc!
    Michał




    ODPOWIEDZ