KSIĄŻKA - REWOLUCJA SEKSUALNA

Troche kultury nikomu jeszcze nie zaszkodziło :)
  • Awatar użytkownika
    wyda
    Posty:1
    Rejestracja:29 wrz 2011, 13:55
    KSIĄŻKA - REWOLUCJA SEKSUALNA

    Post autor: wyda » 29 wrz 2011, 14:06

    Gorąco polecam książkę "Rewolucja seksualna". Przeczytałam ją niedawno i zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Wiele książek z tej dziedziny przeczytałam, ale ta poruszyła mnie najbardziej. Autor pokazuje, jak z Bożą pomocą można uporządkować i radzić sobie w tej sferze życia. Czasami pisze w bardzo kontrowersyjny sposób, ale dzięki temu otwiera oczy na wiele aspektów seksualności człowieka. Do przeczytania książki zachęciło mnie zdanie z jej okładki ,(parafrazuje) jeśli rację mieliby Ci, którzy mówią, że seks równa się miłość, to prostytutki byłyby najbardziej kochanymi osobami na świecie.

    Awatar użytkownika
    twardziel
    Posty:37
    Rejestracja:05 lis 2014, 11:19

    Re: KSIĄŻKA - REWOLUCJA SEKSUALNA

    Post autor: twardziel » 05 lis 2014, 12:40

    wyda pisze:Gorąco polecam książkę "Rewolucja seksualna". Przeczytałam ją niedawno i zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Wiele książek z tej dziedziny przeczytałam, ale ta poruszyła mnie najbardziej. Autor pokazuje, jak z Bożą pomocą można uporządkować i radzić sobie w tej sferze życia. Czasami pisze w bardzo kontrowersyjny sposób, ale dzięki temu otwiera oczy na wiele aspektów seksualności człowieka. Do przeczytania książki zachęciło mnie zdanie z jej okładki ,(parafrazuje) jeśli rację mieliby Ci, którzy mówią, że seks równa się miłość, to prostytutki byłyby najbardziej kochanymi osobami na świecie.
    A czy czytałaś Biblię pod tym kontem ?
    Nie ma bowiem żadnego znaczenia to, czy się jest obrzezanym, czy nie. Ważne jest jedynie to, żeby być nowym stworzeniem

    ODPOWIEDZ