Dziwny zespol

Troche kultury nikomu jeszcze nie zaszkodziło :)
  • Awatar użytkownika
    es_pada
    Posty:1
    Rejestracja:26 lip 2014, 12:37
    Dziwny zespol

    Post autor: es_pada » 26 lip 2014, 12:58

    Prosilabym o pomoc w jednej sprawie. Jest to bardzo wazne.
    Otoz znalazlam jeden zespol muzyczny i mam wrazenie,ze jest to enochianski belkot demonow w jak najbardziej czystszej postaci. :shock:
    Jestem zszokowana,ze coš takiego nazywa się obecnie muzyką,przeciez to są jakieš niebezpieczne zaklęcia na przywolywanie upadlych aniolow
    :o ?
    Nie sądzi czasem tu nikt z zebranych,ze coš takiego nie powinno byč grane?Zwlaszcza,ze nie jest nic wiadomo o tworcach takiej muzyki. Jak sami twierdzą, są oni jedynie 'kanalem' dostarczania czegoš takiego. :?:
    Czyli mamy tu pakty z demonami? :o
    Zabawa z otwartym okultyzmem w muzyce? :twisted:
    P.S. Chcialabym tez dodač,ze pytam na serio,więc prosilabym na odpowiedzi bez zartow typu 'szatan nie istnieje' i coš w tym stylu..
    Oto link http://www.lastfm.pl/music/Dvar

    Awatar użytkownika
    jarzmien
    Posty:1
    Rejestracja:08 paź 2014, 12:06

    Re: Dziwny zespol

    Post autor: jarzmien » 08 paź 2014, 12:09

    Wiesz, że słyszałem o czymś podobnym. Jak dla mnie- chore. Po prostu chore. Nie wiem co w tym ludzie widzą, albo w ogóle po co taki chłam tworzą. Widać, że komuś już zupełnie odbiło..

    Awatar użytkownika
    twardziel
    Posty:37
    Rejestracja:05 lis 2014, 11:19

    Re: Dziwny zespol

    Post autor: twardziel » 05 lis 2014, 12:32

    jarzmien pisze:Wiesz, że słyszałem o czymś podobnym. Jak dla mnie- chore. Po prostu chore. Nie wiem co w tym ludzie widzą, albo w ogóle po co taki chłam tworzą. Widać, że komuś już zupełnie odbiło..
    Ci ludzie są manipulowani przez mistrza kłamstwa, czyli Szatana. Widzą iluzoryczną wolność. Podczas gdy prawdziwe zaspokojenie i wolność można znaleźć jedynie w Bogu...
    Nie ma bowiem żadnego znaczenia to, czy się jest obrzezanym, czy nie. Ważne jest jedynie to, żeby być nowym stworzeniem

    Awatar użytkownika
    MarDeb
    Posty:46
    Rejestracja:02 kwie 2020, 02:28
    Lokalizacja:Warszawa
    Kontakt:

    Re: Dziwny zespol

    Post autor: MarDeb » 02 kwie 2020, 17:54

    Dla szatana każdy sposób jest dobry, aby oderwać ludzi od Boga.
    Tworzę biblijne planszówki w projekcie Basiowe Gry Planszowe.

    ODPOWIEDZ