Poznam chrzescijan z okolic szczecina..jestem z waren

Pokój, w którym sie poznajemy, witamy, składamy życzenia, gratulacje i robimy wszystko żeby było miło i sympatycznie :D
  • Awatar użytkownika
    Josa kola
    Posty:3
    Rejestracja:12 lut 2017, 18:42
    Poznam chrzescijan z okolic szczecina..jestem z waren

    Post autor: Josa kola » 12 lut 2017, 18:47

    Witam..od niedawna mieszkam w niemczech i tesknie za ludzmi z ktorymi mozna byloby pogadac popisac czy spotkac sie...sciskam

    Awatar użytkownika
    bannana
    Posty:1
    Rejestracja:05 maja 2017, 03:44

    Re: Poznam chrzescijan z okolic szczecina..jestem z waren

    Post autor: bannana » 05 maja 2017, 04:08

    hi guy

    :) :) :) :) :) :)

    [url=http://www.baccarat222.com]???????[]/color][/url

    Awatar użytkownika
    MarDeb
    Posty:46
    Rejestracja:02 kwie 2020, 02:28
    Lokalizacja:Warszawa
    Kontakt:

    Re: Poznam chrzescijan z okolic szczecina..jestem z waren

    Post autor: MarDeb » 02 kwie 2020, 17:11

    Spotkać się będzie trudno, bo za daleko, ale pogadać można.
    Tworzę biblijne planszówki w projekcie Basiowe Gry Planszowe.

    Awatar użytkownika
    NickGhurr
    Posty:6
    Rejestracja:17 cze 2021, 16:48

    Re: Poznam chrzescijan z okolic szczecina..jestem z waren

    Post autor: NickGhurr » 17 cze 2021, 17:03

    a co przyjaciół nie masz czy co xD?

    Awatar użytkownika
    Dorota
    Posty:1
    Rejestracja:10 mar 2022, 14:52
    Lokalizacja:Warszawa

    Re: Poznam chrzescijan z okolic szczecina..jestem z waren

    Post autor: Dorota » 10 mar 2022, 16:09

    Uczyli mnie od dziecka, ze Bóg daje wszystkim tyle samo bo jest sprawiedliwy. Kocha wszystkich i wszystkim pomaga. Ja twierdzę, że to nie prawda.
    Zycie jednych to choroby cierpienia tragedie a życie innych to zdrowie szczęście i bogactwo. Ludzie dobrzy , szlachetni uczciwi cierpią a złodzieje mordercy, zbrodniarze trzymają się dobrze, Dlaczego Bóg nie skaże tych złych a odmawia dobrym szczęśliwego życia

    Awatar użytkownika
    narecze
    Posty:4
    Rejestracja:13 lut 2022, 02:09

    Re: Poznam chrzescijan z okolic szczecina..jestem z waren

    Post autor: narecze » 23 maja 2022, 00:31

    Piszesz:
    "Zycie jednych to choroby cierpienia tragedie a życie innych to zdrowie szczęście i bogactwo. Ludzie dobrzy , szlachetni uczciwi cierpią a złodzieje mordercy, zbrodniarze trzymają się dobrze, Dlaczego Bóg nie skaże tych złych a odmawia dobrym szczęśliwego życia"
    Z moich doswiadczen zyciowych wynika jednak, że nie jest to takie wszystko zero-jedynkowe ! Znalem i znam ludzi ktorzy swym codziennym zyciem dają swiadectwo naruszania zasad Dekalogu, i rzeczywiscie odbija sie to bezposrednio na ich relacjaCH, na stosunku do drugiego człowieka (czesty bardzo zauwazalny brak otwartosci). To, że nie sa szczęśliwi, gdy ich gryzie sumienie, to się odczuwa w relacjach z nimi, to się rysuje na ich obliczach, ktore nie zauwazylem aby bylo pogodne czy w jakis sposob beztroskie, ufne ! A jesli chodzi o osoby, ktore zaufały Panu i żyją na codzień nasladując Go, to naprawde czesto zdarza sie, już przy pierwszym kontakcie, że bije od takiej osoby jakaś Nadzieja i optymizm, otwartość, poza tym,często prowadzą one zdrowy styl życia (co odbija się na dobrej raczej kondycji psycho-fizycznej). A cierpienia przeciez towarzyszą kazdemu ludzkiemu losowi, kazdemu. Dla osób ktore zaufały Panu cierpienie nie bedzie przeklenstwem (no, może w pierwszej chwili), ale moze ono nawet prowadzić do wzrostu duchowego, gdy np. w swoim cierpieniu łączymy się współczując cierpiącemu Panu w ogrodzie oliwnym czy na Golgocie. Jeszcze mozna dodac, że wiele problemów i cierpień wynika niestety z naszych błędnych decyzji, postępowania, lekcewazenia jakich waznych zasad, prowadzenia niezdrowego stylu zycia itd, czyli doswiadczamy czasem takich problemów ktorych moznaby uniknąć, przychodzą one jakby "na własne życzenie". Jest to wogole trudny problem, ktory poruszylaś i może zbyt zawile sie doń odnioslem, ale z mojego doswiadczenia wynika, że to że "źli" trzymają się dobrze - to jest pozór, może tak na zewnątrz czasem sprawiac wrazenie, ale trzebaby dobrze poznac takiego człowieka, jego duchowość, jego "wnętrze"... Serdecznie pozdrawiam Forum brat Marek (z Jutrzenki pokoju)

    ODPOWIEDZ